Domovská stránka / Životopisy Vítezu / Puritánské a Mystické Ucení / Starodávné Texty

Duchovní Bytva / Další Zdroje / Sekce ve Španelštine / Vynikající knihy v Ceštine

Ježíš žije a stále mluví k lidem i dnes tak jak to cinil když byl se svými ucedníky na zemi. Na techto stránkách se doctete a uslyšíte svedectví lidí kterí se setkali s Ježíšem, s Peklem a nebo meli prožili vytržení do nebe; at už skrze videní, sen, nebo duchovní navštívení.

JAK STAHOVAT!!! (Instructions for downloading) Po kliknutí na požadovaný soubor se vám otevre nové okno a nekde nahore adresa podobná této: http://www.insightsofgod.com/downloads/Rolland_Buck_ANDELE_V_AKCI.pdf
Tuhle adresu CELOU podtrhnete, zkopírujte do vašeho internetového panelu s adresou (adresa) a zmácknete klávesu enter.
Poté se vám požadovaný soubor zacne stahovat. Pozor! adresu zkopírujte celou protože název je vetšinou vetší než okénko samotné.
Pokud neuvidíte vedle svedectví priloženou Ceskou vlajecku, znamená to, že tohle svedectví zatím nebylo preloženo do Ceštiny.

Otázky nebo Pripomínky?
Prekladatelé jsou potreba!! Pokud jste ochotní preložit kterékoliv z techto svedectví nebo stránky,
tak me prosím kontaktujte pres e-mail!
Kontaktní informace:
E-Mail: slythe777@insightsofgod.com
Telefon: 1(817)560-4034 Zanechte záznam a já vám zavolám zpet. --Alfredo

 

Mickey Robinson

Pád do Nebe

Mickey Robinsin prežil havárii letadla pri vzdušném sportování a utrpel težké popáleniny. Když byl již témer u „bran smrti“ prožil duchovní znovuzrození které radikálne zmenilo jeho život. Poté zažil nekolikrát zázracné uzdravení a také se snažil pochopit smysl života.
Google Video
Google Video
HTML Page
nebo
Audio SouborDaryl Turner

The City of Woe

Daryl Turner, a preacher, describes the experience of a young man who died and went to hell. In this graphic depiction of torments, you see specifically the rewards for sin. Please share this audio with people who don't know Jesus.
9.18 MB WMA audio fileRogelio Mills

Zatímco jsem byl pryc ze svého tela videl jsem Boha, Peklo, a živé-mrtvé

Dr. Rogelio (Roger) Mills, jako moderní prorok Boží, popisuje nekolik jeho zkušeností když byl vzat pryc ze svého tela aby mohl druhým popsat co je to; Vnejší Temnota Pekla známá jako Tartarus. Detailne popisuje mnohé hruzy pekla Krestanu kterí sice vyucují pravdu ale ve skutecnosti Pána nenásledují.
PDF souborQueen Dixon

Brána do pekla

Queen, žila svuj „svatý život“ s Bohem napul když v tom zažila nemilé probuzení po té co si šla odpocinout. Buh otevrel bránu pekla a ukázal Queene co ceká ty Krestany kterí jen podle jména „Krestan“ ale nežijí tak ve skutecnosti.
HTML Page
PDF file in JapaneseSue Peterson

Byla jsem V Nebi

Sue Peterson, po té co naprosto odevzdala svuj život vláde Pána Ježíše Krista, opustila svoje telo a bylo jí dáno videt paláce v nebi. Mluví o duležitosti modlit se v nových jazycích a mluví o príbytcích jako napríklad príbytek pro praotce víry a palác pro svatební hostinu Beránkovu.
11.6 MB audio fileRebecca
Ruter
Springer

Intra Muros

Rebecca Springer lived in the early 1800's to the early 1900's and had a wonderful experience in heaven when she became ill and left her body. She explains many of her encounters with the redeemed and Jesus himself. Read and be encouraged about the glories that await those who live for Jesus Christ!
PDF fileRealita Života Po Smrti

Holá pravda

Tento video klip trvá pouze jednu minutu ale je to vec na kterou se dnes jako Krestané príliš nepozastavujeme. Lidé všude okolo nás jsou ztraceni a pokud zemrou bez Ježíše tak pujdou do Pekla. Prosím pokud vás k tomu Duch Boží vede pošlete tento video odkaz co nejvíce lidem.
Google Videos souborSedm Mládežníku
z Kolumbie

Cesta do Pekla
a do Nebe

Tohle je hruzostrašné svedectví sedmi dorostencu z Kolumbie kterí byli všichni ve stejnou dobu vzati do pekla.
Je zde pouze letmí popis toho jak hrozné to je zemrít bez Ježíše Krista. Temto dorostencum bylo také dáno veliké privilegium videt nebe abychom pochopili jak moc nás Buh miluje a touží abychom spolu sním prožívali pokoj a radost v nebi.
(Thanks to Claudia for the english translation!)

Youtube Video

 

 
Read hell testimony rich text translation

 

 
Read hell testimony MS Word translation
               
Read hell testimony PDF translation
             
Listen to hell testimony audio translation
   
Read hell testimony HTML web page translation
             
Read heaven testimony rich text translation
         
Read heaven testimony MS Word translation
       
       
Listen to heaven testimony audio translation
     
Read heaven testimony HTML web page translation
               
Read heaven testimony PDF translationJežíš prijde mnohem drív než si myslíš! On s tebou touží žít na veky v nebi. Verím, že vás tohle video povzbudí.Od Mohameda k Ježíši (Isa)

Obrácení jednoho radikálního muslima

Od Islámu ke Kristu. Khalil, a jako radikální Egyptský terorista se zmenil a z vražedného „Saule“ se stal odpouštející „Pavel“ poté co ho Ježíš Kristus navštívil ve snu. Nenávidel jak Krestany tak i Židy a byl najatý aby dokázal neverohodnost Bible. Namísto toho se ale zmenil když se mu Pán Ježíš zjevil a zmenil jeho srdce. Prosím využijte této príležitosti ke svedectví Muslimum!!!
Google Video
100 MB Video
27 MB audio file
HTML PageHenry Gruver

Šest Hodin V nebi

Henry Gruver, jakožto prorok Boží, vypráví o své skušenosti když strávil 6 hodin v Nebi. Detailne mluví o nekterých vecech jako roucho spravedlivých, ulice ze zlata, a hudba v nebi.
Stáhnout Pravým tlacítkem myši - uložit cíl jako
100 MB audio file
13 MB Real Audio StreamRicardo Cid

Osm Hodin
v Nebi

Evangelista z Chile káže o své duchovní ceste do druhého a tretího nebe. Má pro nás velmi vážné varování: „Budte svatí tak jako váš Otec v nebi je svatý!“
Google Video
MS Word Doc
Rich Text File
PDF file


Boží hnev
je Peklo

Muka v Pekle

Tohle strašidelné video je pouze matným stínem toho co se opravdu v pekle deje. Prosím nenechte vaše deti tohle sledovat. Prosím dejte Bohu príležitost aby vás z tohoto hrozného místa zachránil.
44 MB WMV Video SouborB.W. Melvin

Zeme neznámá—
Nadvláda Pekla

Bryan byl ateistou a myšlence Boha se vysmíval. Bylo pro neho velkým prekvapením co prožil když zemrel z kontaminované vody Cholerou. Bylo mu dáno projít skrze cást pekla ve které videl spoustu událostí které potvrzují pravdivost Bible. Tato kniha je výborným nástrojem pro ateisty protože Duch svatý zde dává odpovedi na spoustu otázek které díky kterým Bryan pochyboval o Boží existenci.
MS Word Doc

Stáhnete Audio Svedectví
1 Veliký soubor ZIP 70 MB celkove

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Stáhnete Audio Svedectví
15 v patnácti souborechNigerijský Muslim Spasen skrze Pána Ježíše

Láska Ježíšova
V Otci a Synu

Tento Fulani pastevec z Nigérie nalezl tu hlubokou lásku a vládu Ježíše Krista skrze nekolik po sobe navazujících snech. Ježíšova podoba v techto snech zmenila kurz jeho života. I když se ho jeho vlastní otec díky tomuto obrácení snažil zabít tak prežil nekolik podobných útoku a nekonec vedl svého otce k víre v Krista.
Google Video
139 MB WMV Video Soubor
42 MB MP3 Audio SouborBishop Earthquake Kelley

Tajemství Ráje

Úžasná zkušenost kdy Biskup Zemetresení vstoupil do nebe. Bylo mu také dáno velmi mocné varování pro církev a pro celou Ameriku.
PDF | MS Word
English Interview with Perry Stone
PDF | MS Word
Indonesian Interview with Perry Stone
PDF
Rozhovor s Perry Stonem v CeštineDaniel Ekechukwu

Vzkríšený z Mrtvých

Daniel, pastor z Nigerie, zemrel v autonehode a dva andelé ho vzaly do nebe a do pekla. Tohle svedectví je duležité protože zduraznuje duležitost odpuštení. Pokud by Buh Danielovy nedal milost, tak by musel zustat v pekle protože pred smrtí neodpustil svojí manželce.
HTML Page
HTML Page (Spanish)
MS Word Doc (Bahasa Malaysian)Setkání
S Andely

Andelé zachyceni na Audio a Videu

Andelé jsou všude okolo nás. Vetšina z nás je prímo nevidí ale jsou okolo nás a jsou soucástí našeho života. Když poslouchám tyto nahrávky tak jsem Bohu velmi vdecný za Jeho Dobrotivost!
HTML Page
Anna Rountree

Nevesta V Knežském Úradu a Nebesa se Otevrela

Tohle jsou velmi jasné zjevení Ježíše Krista. Ukazují na Ježíše v Jeho sláve o cemž jsem nemel ani ponetí, oblasti o kterých jsem ani nevedel, že existují, úskocnost našeho neprítele a nepopsatelné divy Boží. Zjisti jak najít tajné schodište do Božího srdce!
HTML Page
HTML Page
Sample Audio
Sample AudioKhosrowa
Cesta

Ježíš Zmenil Život Jednoho Muslima z Iráku!

Mladý muž z Iráku, v depresi a bez nadeje, potkal Ježíše Krista ve vizi. Spasitel roztáhl svoje ruce, pozval ho k sobe a zaslíbil mu, že jeho „život se zmení naveky“. Když se chytl Ježíše Krista za ruku a rekl, že to bylo jako když „“vlny elektriny proudily skrze moje telo znovu a znovu. Plakal jsem poprvé od té doby co jsem byl ješte díte a veliká radost zaplavila moje srdce.“
Google Video
105 MB WMV Video File
42 MB MP3 Audio FileRichard Sigmund

Místo Zvané Nebe

Poslouchejte, jak Richard svedcí o svojí zkušenosti v nebi spolu s moderátorem Sid Rothem. Mluví o knize života a popisuje spoustu úžasných vecí které cekají ty kterí duverují Pánu Ježíši.
1 2 3 4 5
Poslechni si rozhovor v peti audio souborechMahesh and Bonnie Chavda

Nadprirozená Setkání

Mahesh a Bonnie Chajda jsou oba služebníci kterí slouží pod prorockým pomazáním. Mahesh v krátkosti popisuje svoji návštevu v nebi mezitím co byl stále ješte neverící. Oba dva hovorí o nadprirozených zkušenostech které videli.
Fast Connection Video 54 MB
Slow Connection Video 13 MB
Fast Connection Video 29 MBRetha Mcpherson

Stále je nadeje

Retha, prožila zdrcující zkušenost v živote když její syn Aldo témer zemrel v autonehode. Po nekolika mesících, Buh jejího syna uzdravil. Aldo popisuje, že byl v nebi mezitím co ležel v koma a vysvetluje, že Ježíš prijde drív než si myslíme.
33 MB audio file
HTML page
HTML page in Spanish
HTML page in Indonesian
HTML page
HTML page in Spanish
HTML page in IndonesianSetkání s Ježíšem

Ježíš zmenil Muslimského alkoholika

"Ali (Turek) – Tento muž z Turecka byl svázán alkoholem a po té co videl Ježíše ve snu tak se jeho život dramaticky zmenil. Protože byl zoufalí tak se prestehoval do Saudské Arábie kde je alkohol zakázaný. Když ale prišel na toto místo, tak uvidel alkohol i zde. Potom odcestoval na místo zvané Mecca, aby se osvobodil od alkoholu a stal se z neho opravdoví Muslim. K jeho prekvapení se setkal s Ježíšem Kristem."
Google Video
139 MB WMV Video File
37 MB MP3 Audio FileVictoria Nasworthy

6 VELIKÝCH VELIKÝCH VELIKÝCH
Andelu / Big Angels and Flaming Wild Horses

Viktoria, 4 1/2 rocní devcátko spadla ze žebríku na skluzavku od bazénu. Když padala andel ji zachytil do náruce a jemne ji položil na zem. Behem tohoto casu ji Buh ukázal vecnost, a trun Boží. Mluví o své zkušenosti z pohledu malého dítete.
25 MB WMV Video FileVidení Ježíše

Christine Darg

Tato kniha byla napsána proto aby nám ukázala to co se dnes deje na Stredním Východe. Ježíš se zjevuje spouste Muslimum skrze videní a sny. Ježíš je tak milosrdný, že se zjevuje lidem kterí nikdy neslyšeli evangelium!Obcan z Pekla

Písen zpívaná mužem z pekla

Žena jménem Elisabeth mela nadprirozenou vizi horícího muže v pekle. Skrze moc Ducha svatého, zpívá tuhle písen muže který horel v pekle.
28.2 MB audio file
25.3 MB audio fileFreddy Hayler

Nebe -- Vyprávení

Freddy Hayler mel úžasnou zkušenost v Nebi s Ježíšem, Otcem, a mnoha svatými ve sláve. Zpívá a velmi dramaticky mluví o jeho zkušenosti. Mužete slyšet z jeho hlasu, že miluje Pána Boha.
Webová stránka: Freddy Hayler www.songofangels.com
1 2 3 4 5
Listen to his interview with Sid Roth
5 MP3 Interview FilesJennifer Perez

Peklo je Skutecné, Vím to, Byla jsem tam!

Jennifer Perez, 15ti leté devce šla do pekla po té co ji Buh odsoudil jako odpadlou Krestanku. Buh se nad ní slitoval a povolal jí aby svedcila o tom co videla.
Download Spanish and English version in one 23 MB Zip file.
Download MP3 Audio in Polish.
Google Video

 

Read testimony MS Word translation
 
Read testimony PDF translation
     
Read testimony HTML web page translationRoland Buck

Muž který Mluvil s andely
a
Andelé v Akci

Roland Buck, pastor Krestanského spolecenství „Assembly of God“ byl navštíven andely Michaelem, Gabrielem a Chrioni u neho doma. Tito andelé odhalují srdce Boží skrze ztracené a ukryté duchovní pravdy Boží ve Svaté Bibli.
PDF file
PDF file Czech
PDF file Bulgarian
PDF file Romanian
MS Word Doc
Ctete pokracováníBill Wiese

23 Minut v Pekle

Ohromující svedectví Billa Wiese a jeho ceste do pekla. Bill zažil peklo nikoliv jako pozorovatel ale jako nekdo kdo není spasen. Popisuje všechny hruzostrašné scény tak že clovek se zájmem naslouchá od zacátku až do konce.
23 audio tracks zipped
23 audio tracks zipped
1 audio track 10 MB
Slow Connection Video 70 MB
Medium Connection Video 97MB
Fast Connection Video 170 MB
Video with complete references 140 MB

1

2

Click on flag for translationGary Wood

Zemrel jsem a odešel do nebe

Dr Gary Wood zemrel pri autonehode a odešel do Nebe. Jeho sestra se za neho modlila a on byl vzkríšen z mrtvých. V tomto rozhlasovém rozhovoru mluví Gary o tom jak v nebi potkal svého nejlepšího prítele a o sláve Nebe.
1 2 3 4 5 6 Pravým tlacítkem myši - uložit cíl jako
Stáhnete si v šesti cástech - MP3 SouborAline Baxley

Byla jsem v Pekle

Chvála Bohu za Jeho milost a dobrotu! Odpadlá Krestanka umírá ve veku 40 let a jde do pekla. Skrze prímluvnou modlitbu její matky a sestry ji Buh milostive prinesl zpet k životu. Modlete se aby vás Duch svatý vedl když budete císt tohle svedectví.
8.7 MB audio file
PDF file
MS Word Doc
PDF soubor v CeštineIan McCormack

Pohled Do Vecnosti

Svedectví tohoto muže s Ježíšem Kristem po jeho smrti je velmi srdce rvoucí. Pred tímto zážitkem se o Boha nikdy nezajímal. Ale po té co ho bodla morská medúza si uvedomil, že Ježíš se nad ním slitoval díky modlitbám jeho matky. Tohle svedectví je dukazem hluboké lásky Boží ke každému cloveku!
audio file 17MB
audio file 8MB
Recreation of testimony on video

       
Read testimony MS Word translation
 
Read testimony PDF translation
       
Read testimony HTML web page translationMary K. Baxter

Boží
Zjevení Pekla

Ocitý svedek pekla. Mary Katherine Baxter byla Bohem zvolena k tomu aby se svet dozvedel o REALITE pekla. Ježíš Kristus se jí zjevoval po dobu 40 dnu a vzal ji jak do Pekla tak i do Nebe. Procházela spolecne s Ježíšem skrze hruzy pekla a mluvila s mnoha lidmi. Ježíš jí ukázal co stane s dušemi které jsou neverící a co se stane s verícími kterí neposlouchají Boží povolání.
.
audio tracks zipped 46 MB
audio tracks zipped 44 MB

PDF fileMary K. Baxter

Boží Zjevení Nebe

Zde jsou popsány mnohé veci které se dejí v nebi. Po té co byla Mary K. Baxter v pekle mela tu výsadu navštívit mnohé cásti nebe, videla co se deje v duchovním svete když je nekdo znovuzrozen, videla nebeské knihovny a mnoho dalších divu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Mary popisuje nebe v MP3 Audio
PDF file
MS Word Doc
Read the book in Swedish
Read the book in Spanish
Read the book in Indonesian
Howard O. Pittman

Placebo

Po té co žil náboženským životem, Howard zemrel na anneurisma a bylo mu dáno videt druhé nebe kde videl aktivitu démonických mocností. Když ho andel vzal k branám nebe byl šokován Boží reakcí na jeho službu zde na zemi.
HTML page
Ctete knihu ve Španelštine
10 MB audio soubor který cte hlasový robot
audio soubor
audio souborOcitý Svedek
Ohnivého Jezera

Príbeh Thomase Welche

Thomas Welch, obycejný horník v Oregonu, spadl pri práci z 2 a pul metru a zemrel. Po té stál na okraji jezera ohne a byla mu udelena milost vrátit se zpet.
HTML file
MS Word Doc in SpanishDuležitost
Odpuštení

Setkání Muslimského devcete s Ježíšem

Muslimská dívka z Indonésie byla opuštená rodinou a spolecností stala se Krestankou od té doby co se jí Ježíš zjevil ve videní. Toho vecera Lailatul Qadar se Muslimové modlí osobní modlitby k Alláhu. Od té doby co videla Ježíše Jeho pokoj naplnil její srdce a zustal tam i behem pronásledování.
Youtube Video
147 MB WMV Video File
39 MB MP3 Audio FileDr. Richard Eby

Vzat do pekla

Dr. Richard Eby, je známí skrze svoji návštevu v ráji po té co vypadl z okna. Zde popisuje další zkušenost když ho Ježíš vzal do pekla na dve minuty.
Video souborBoží Chvalozpev Cvrcka
Tohle není nic duchovního. Nicméne, je úžasné videt jak Buh stvoril prírodu. Jeden inženýr matematicky zpomalil zvuk cvrcku v noci. Zpomalil zvuk aby uvidel jaký bude zvuk skrze délku jednoho lidského života. Poslechnete si tento nádherný andelský zpev.
audio souborDr. Richard Kent

Compilations of Near Death Experiences

Where do we go when we die? Are there really such place as Heaven and Hell? Within these books and videos are the testimonies of many individuals who have had near-death and after-death experiences. Heaven and Hell are described in great detail, as well as how to go to Heaven, and avoid Hell.
PDF file
Download the Lazarus Phenomenon Movie
3 WMV Video Files
1 2 3BJ McKelvie

Pohled do pekla

BJ, ted evangelista, popisuje jeho zkušenost v pekle po té co zemrel jako hríšník.
audio soubor 8MBChoo Thomas

Nebe je Tak Reálné!

Choo Thomas vzal Pán Ježíš Kristus do Nebe a také do pekla. Bylo jí dáno duležité poselství pro Krestanské Zbory. Kéž si tohle svedectví vyslechnou všichni.
One audio file

Kliknete na vlajku pro preklad v textu

 
Kliknete na vlajku pro video preklad
       
Kliknete na vlajku pro Audio prekladDr. Maurice S. Rawlings

Do Pekla a Zpet: Zážitky z Klinické Smrti

Dr. Rawlings neveril v Pána Ježíše Krista, ale po té co uvidel jednoho ze svých pacientu jak zacíná panikarit po té co na nekolik okamžiku zemrel, po té uveril. Existuje opravdu peklo? Tohle zjistíte po té co si vyslechnete svedectví ocitých svedku.
One 22 MB zipped audio file
One 208 MB video file
Czech video file
Google Video
Ctete textBob Jones

Videní Nebe,
Pekla a duchovního sveta

Bob Jones je moderní prorok Páne „vidoucí“ Bob zde mluví o duchovních videních a zkušenostech skrze které byl ve svém živote požehnaný.
WMA audio soubor
WMA audio soubor
WMA audio soubor
WMA audio souborH.A. Baker

Videní Nebe, Videní za oponou, a Tri svety

Tyto tri knihy jsou sbírkou vizí a príbehu Nebeského Království. H.A. Baker vykonal skvelou práci zdokumentoval proroctví a príbehy Boží nadprirozené moci které prožila skupina chudých Sirotku z Cíny. H.A. Baker byl dedecek Rollanda Bakera, manžel Heidi Bakerové a spoluzakladatel misie IRIS se základnou v Africe.
PDF file
MS Word Doc
PDF file
Text file
MP3 audio file
PDF file
MS Word DocVize
Nebe a Pekla

Uprímne neverím tomu, že tato knihy byla napsána Johnem Bunyanem. Nicméne, svedectví uvnitr je velmi hodnotné a pravé. Jedná se o príbeh muže který témer spáchal sebevraždu a byl v duchu vzatý andelem aby videl Nebe a Peklo. V Nebi potkává Eliáše a naslouchá tomu jak funguje život v Nebi. V pekle potkává nekolik lidí kterí mu vysvetlují jaké jsou v pekle muka.
PDF file
MS Word DocSheri Glover

Byl zabit Policista!

napsal John Menken

Sheri popisuje v tomto krátkém príbehu o její zkušenosti když šla plnit svuj úkol a znenadání zemrela. Buh se nad ní slitoval a ted slouží verne Ježíši se vším co má. Tohle je dobré vytisknout a rozdávat jako evangelizacní leták!
MS Word .doc file
Rich Text .rtf file
Potrava pro vyspelého Krestana

John Bunyan

Cesta Poutníka

John Bunyan napsal tuto knihu mezitím co byl ve vezení za kázání evangelia. Je to alegorie zkouše a zkušeností které pravý Krestan zažívá mezitím co dospívá. Ctení této knihy vás opravdu povzbudí a také vám pomuže k vašemu duchovnímu rustu.
PDF file
zip file
zip fileThomas à Kempis

Imitace Krista

Celé téma této knihy napsané v 13 století mnichem byla cesta kríže (umírání svým osobním ambicím a právu delat si co se nám chce) jako královská cesta k Bohu. Tato kniha je dialogem mezi Tomášem a Ježíšem v modlitbe. Považuji tuto knihu za velmi duležité poselství všem verícím.
MS Word Doc file
zip file (Cteno pocítacem)
Jednotlivé Audio Soubory
zip file (Lidský hlas)
PDF SouborRick Joyner

Poslední Bitva

Poslechnete si poslední bitvu od Ricka Joynera, je to opravdové zjevení od Pána které má za následek duchovní rust. Je tolik pastí, jam, svodu a zbytecných chyb které jsou zjeveny v této knize. Krestan není dospelí až dokud se nenaucil tyto TEŽKÉ lekce!
Stáhnete Poslední Bitvu (První cást knihy)
MS Word Doc file
audio files (mluveno pocítacem)
audio file (Lidský hlas)
PDF File

Dávám zde dve vyucování od Rick Joynera které jsem získal z konference na které Rick prednášel. Vyucuje zde mnohým principum, takže opravdu pro ne nemám žádný název. Nicméne jsou velmi povzbuzující!
Stáhnete audio vyucování 1

Stáhnete audio vyucování 2

WMA audio filesA.W. Tozer

Usilování o Známost Boží
(Pursuit of God)

Tuto knihu napsal muž který vroucne miloval Boha. A.W Tozer byl ctenárem starších spisovatelu kterí psali o hlubších tajemstvích Boží a ze ctení jeho materiálu mužete videt, že jejich vyucování uplatnoval v praxi. Tato kniha je velikou cestovní mapou která vede k Duchem naplnenému Krestanskému životu.
PDF file
Text fileWatchman Nee

The Normal Christian Life

Watchman Nee was a wonderful example of a consistent and faithful believer in Jesus Christ. This book that he wrote, while in prison, expounds upon the book of Romans and is a wonderful book that teaches foundational truths.
PDF fileSolomon Benjamin Shaw

Dying Testimonies of Saved and Unsaved

In this most touching, and spiritually rewarding, book, Shaw records the dying scenes, and the last words, of both the saved and unsaved, both famous and unknown. You will see the tremendous difference between those who are Born Again and those who have refused salvation, as they approach the hour of their death.
PDF file
MS Word DocDave Roberson

Chuze Ducha: Chuze Moci

Tato kniha mluví o vecech o kterých se již príliš nemluví; duležitost mluvení v nových jazycích. Nejsem tady proto abych hodnotil schopnosti jaké má každý Krestan co se týce mluvení v jazycích. Nicméne bratr Dave vyucuje velmi duležité veci z praxe po více než 30tileté služby. Jeho služba byla zrozena poté co prestal pracovat a venoval modlitbe v jazycích tolik casu kolik venoval svému zamestnání. Tento muž je velmi pokorný bratr Páne a veškerou schopnost pripisuje práci Ducha svatého v nem behem casu modliteb v nových jazycích.
PDF file
MP3 audio file
MP3 audio file
MP3 audio file
MP3 audio fileBratr Vavrinec

Praxe Prítomnosti Boží

I když byl pouze pokorným kucharem bratr Vavrinec se naucil tomu nejvetšímu tajemství království Božího zde na zemi: spolecenství s Pánem at už konáme cokoliv. Dosáhl toho umení žít v prítomnosti Boží od rána do vecera. Prohlásil tuhle vetu „delám ted to co budu delat po celou vecnost. Žehnám Bohu, chválím Ho, uctívám a miluji z celého srdce.Jose Muniz

Svedectví a Výzva

Bratr Jose Muniz, je mocný evangelista z Abylene Texasu. Je poulicním kazatelem po více jak dvacet roku a má ohnivou vášen privádet duše a pomáhat ostatním s evangelizací na ulicích. Znám ho osobne a mužu ríct, že je to muž Boží. Prijmete povzbuzení z tohoto videa na kterém vyucuje duležitost ctení slova Božího!
Stáhnout Pravým tlacítkem myši - uložit cíl jako
100 MB video fileDarin Hufford

Príbeh Boba

Darin Hufford je jeden z mála ucitelu kterí opravdu vyucují principy slova Božího s takovou jednoduchostí, že vaše srdce naprosto chápe. Miluji tohoto bratra a jeho touhu znát srdce Boží. Doufám, že budete povzbuzeni a tímto príbehem duchovního vedoucího.
Stáhnete Pravým tlacítkem myši - uložit cíl jako
8.4 MB audio fileMisie Mezi Novými Kmeny

EE-TAOW! (Cesky: i-tao)

Po dlouhá staletí, mel kmen „Mouk“težký život. Jejich cesty jsou temné a težké na pochopení. Nikdo nevedel jak kmen Mouk bude reagovat na evangelium až dokud tito misionári nezacali s nimi sdílet evangelium Ježíše Krista. "EE-TAOW" je mocný a dramatický dokument o moci evangelia. Budete hluboce dojatí…
Stáhnete Pravým tlacítkem myši - uložit cíl jako
14 MB wmv video filePaul Washer

Šokující video pro mládež

Vetšinou neuvidíte kazatele jak ríká pravdu tak uprímne v církvi. Paul Washer, je moderní misionár v mnoha zemích. V tomto poselství se ptá jednoduchou otázku, „Jak víš, že jsi spasen?“ Ta cesta a brána jsou velmi úzké. Zkoumejte sami sebe jestli jste opravdu verící! Dtruhá audio nahrávka je úžasné vyucování o tom, jak jsme Bohem milováni.
Stáhnout Pravým tlacítkem myši - uložit cíl jako
61 MB video soubor
Stáhnout Pravým tlacítkem myši - uložit cíl jako
7.31 MB audio soubor
11 MB audio souborJorge Bogdan

Podivuhodná Víra 7 Ukrajinských Starších

Jorge, pokorný pastor z Ukrajiny, znovu vypráví svuj príbeh o sedmi starších Ukrajinských mužích. Tento príbeh vás povzbudí abyste verili v nemožné!
Google Video ve Španelštine s Anglickým preklademSoon Ok Lee

Hruzy Severokorejského Pracovního Tábora

Tohle není duchovní zkušenost, nicméne je to velmi vážná vec. Je spousta pronásledování v dnešním svete které si ani neuvedomujeme. Vzácní bratri a sestry v Kristu jsou na této zemi muceni. Ptejme se Boha jak se za tyto bratry v retezech primlouvat!
31 MB MP3 audio soubor v Korejštine s anglickým prekladatelem"Sestra Charlotte"

V podzemí Rímskokatolického Kláštera

Po dobu dvacet dva let „Sestra Charlotte (nikdy svoje jméno verejne nerekla) byla clenem Rímskokatolického kláštera. Od svého mládí si myslela, že tohle bude ta nejlepší cesta jak zachránit svojí rodinu od trápení „ocistce“. Žive popisuje mnohé a otresné muka a utrpení mezitím co byla v podzemí kláštera a jak ji Buh milostive vysvobodil z takového života. Dva roky poté co zverejnila svoje svedectví a zkušenosti tak zmizela. Doporucuji aby deti tohle neslyšeli.
1 2 Pravým tlacítkem myši - uložit cíl jako
MP3 audio soubory
PDF fileSpiritual Testimonies

Tohle jsou vize a duchovní zkušenosti které nejsou vydány v knižní podobe. Proste Ducha svatého o vedení behem ctení.

HTML page
PDF file
PDF file
Buddhista který se vrátil z pekla jako zmenený clovek PDF FORMAT
| | | |
PDF file
PDF file
PDF file
PDF file
Mitt Jeffords - Sbírka prorockých videní
Freddy Ruano - Moje Slavné Vzkríšení
English MS Word nebo Rich Text
Poslouchejte ve Španelštine
nebo

Poslechnete si audio v Anglictine
nebo

Poslechnete si audio ve Španelštine
nebo
Bernarda Fernandez preloženo do Polštiny
PDF file nebo MS Word
Bernarda Fernandez preloženo do Indonézštiny
HTML PAGE nebo MS Word
Thanks to Moses!
PDF file
Rev Samuel Doctorian preklad do: Bahasa Malaysian
MS Word Doc file
Thanks to Ryan!
HTML Page
HTML Page
HTML Page
HTML Page
HTML Page
HTML Page
HTML Page
MS Word Doc file in German
Peter Susemihl - Ich suchte das‚ Leben’
Listen to German Audio
MP3 1 and 2